Krokialaukyje įžiebta Kalėdų eglutė

Gruodžio 12-osios pavakarę į šventiškai išpuoštus Krokialaukio kultūros namus įžiebti Kalėdų eglės žiburius rinkosi Krokialaukio seniūnijoje gyvenatys vaikai, jų tėveliai, seneliai ir miestelio svečiai. Atvykusieji galėjo grožėtis kalėdinių eglučių paroda ,,Eglutė kitaip“, kurią surengė Viešosios bibliotekos Krokialaukio filialo bibliotekininkė Jolita Vaičiulienė.

                      Šventinę nuotaiką ir džiaugsmą krokialaukiškiams papuošdami eglutes sukūrė Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija, Krokialaukio Leinio gatvės gyventojai, Krokialaukio gaisrinės kolektyvas, Maštalierių kaimo gyventoja Roberta Laniauskaitė, seniūnijos kolektyvas, Kultūros centro  Krokialaukio skyriaus darbuotojai,    kolektyvines eglutes dabino   kultūros ir bibliotekos darbuotojos, mokyklos kolektyvas ir bendruomenės ,,Želmuo“ nariai, ir bendruomenės atstovai.

                      Nykštukė  linksmutė Rasa Navakauskienė su Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijos šokėjais, vadovaujamais choreografės  Almos Kyguolienės, vokalinėmis grupėmis „Tuoj“ ir „Svaja“ kvietė visus kartu dainuoti, šokti  ir žaidimus žaisti.

                      Krokialaukio parapijos klebonas Gintautas Steponaitis primindamas  Šventų Kalėdų, Kūčių vakarienės reikšmę, linkėjo visiems ramybės, meilės ir santarvės, o  Seniūnijos seniūnas Rimas Jarmala –  jaukaus Kūčių vakaro, linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų Metų.

                      Kalėdų Senelio pasirodymas džiugino ne tik mažuosius, bet ir  juos atlydėjusius tėvelius ir senelius. Šventės mažieji draugai gavo saldžių dovanų ir visi drauge įžiebė Kalėdų eglės žiburius.

                      Už Kalėdų eglės spindesį dėkingi esame  Alytaus rajono savivaldybei, krokialaukiškiui Rimui Voboliui, seniūnijos darbuotojoms, Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijos bendruomenei, Krokialaukio kaimo bendruomenei ir visiems šventę kūrusiems ne tik darbais, bet šypsenomis ir džiugiomis nuotaikomis.

Kultūros centro Krokialaukio skyriaus informacija