Akcija ,,Visa Lietuva šoka 2018“ Butrimonyse

Alytaus rajono savivaldybės kultūros centras nuotrauka.

Rugsėjo 20 dieną, Butrimonių kultūros namuose surengta ketvirtoji šokio akcija „Visa Lietuva šoka 2018“, į kurią susirinko gausus būrys dalyvių. Butrimoniškius ir svečius į smagiai šoko būrį įsuko šokių kolektyvo ,,Gojelis“ (vad. Ž. Patinskaitė) šokėjai, demonstruodami ne tik savo regiono tradicinius dzūkų šokių motyvus, bet kartu susipažinti kvietė ir su kitų Lietuvos etnografinių regionų folkloro šokiais. 
Ritmus šokantiems, muzikos intrumentais diktavo ir Eičiūnų folkloro ansamblio vadovė Dalia Jusienė ir meno vadovas Marius Franckevičius. O tradiciškai lietuvių liaudies dainas iš širdies dainuoti kvietė folkloro ansamblis „Dėdės ir dėdienės“ (vad. Laima Kalinauskienė).
Etninės kultūros akciją ,,Visa Lietuva šoka“ butrimoniškiai baigė populiariu folkloro šokiu „Gransveras“ ir folkloro ansamblio atliekama daina „Tu Lietuva, tu mana“.
Akcijos tikslą – „Per tradicinius šokius vienyti bendruomenes, stiprinti lietuvių kultūrinės tapatybės pajautą“, butrimoniškiai įgyvendino su gera nuotaika, užsidegimu ir stiprindami kartų bendrystę.

Alytaus rajono savivaldybės kultūros centro Butrimonių skyrius

Alytaus rajono savivaldybės kultūros centras nuotrauka.